S cieľom uľahčiť užívateľom používanie našich webových stránok využívame cookies. Používaním našich webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.
sk cz

info@perfektnetapety.sk

0908 238 059

(po-pia 08:30 - 16:30)

 

 

Možnosti platby

 

Možnosti platby v e-shope Perfektné Tapety

 

 

Možnosti dopravy

 

Možnosti dopravy v e-shope Perfektné Tapety
Vrátenie tovaru

(odstúpenie od kúpnej zmluvy)

 

Kupujúci môže odstúpiť od kúpnej zmluvy, bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní, odo dňa kedy kupujúci alebo ním určená tretia osoba, s výnimkou dopravcu, prevezme produkt, t.j. táto lehota sa skončí po 14 dňoch od prevzatia tovaru. Ak však koniec tohto obdobia pripadne na deň pracovného pokoja, lehota sa predlžuje do nasledujúceho pracovného dňa. Spotrebiteľ môže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je dodanie tovaru, aj pred začatím plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy.

Spotrebiteľ môže uplatniť právo na odstúpenie, v lehote 14 dní, od zmluvy podľa § 7 ods. 1 zák. č. 102/2014 Z.z. zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov u predávajúceho v listinnej podobe alebo v podobe zápisu na inom trvanlivom nosiči; ak bola zmluva uzavretá ústne, na uplatnenie práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy stačí akékoľvek jednoznačne formulované vyhlásenie spotrebiteľa vyjadrujúce jeho vôľu odstúpiť od zmluvy (ďalej len „oznámenie o odstúpení od zmluvy“). Spotrebiteľ môže použiť formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý mu odovzdal predávajúci. Vzorový formulár oznámenia o odstúpení od zmluvy (vrátenia tovaru) je k dispozícií nižšie.

 

Podmienky pre vrátenie tovaru:

Tovar nesmie byť poškodený, používaný, musí byť v pôvodnom obale a spolu s tovarom musí kupujúci odovzdať všetky dokumenty týkajúce sa predmetného tovaru (záručný list, doklad o nadobudnutí a pod.), ktoré obdržal pri jeho kúpe, aj s formulárom na vrátenie tovaru (odstúpenia od zmluvy).

 

POZOR!

- Vrátiť sa dá iba kompletný tovar. Fototapety, nálepky a samolepiace fólie strhnuté zo steny alebo iného podkladu sa už nedajú vrátiť.

- Tovar musí byť následne zabalený tak, aby sa pri preprave nepoškodil! Poškodený tovar neprijímame a vraciame späť!

 

Kontaktujte nás pomocou e-mailu na info@perfektnetapety.sk alebo telefonicky na 0908 238 059 a my sa postaráme o vyzdvihnutie tovaru.

Tovar nemusíte zasielať na našu adresu, po dohode ho od vás vyzdvihne náš kuriér.

 

Odporúčame: Pre rýchlejšie vrátenie platby za vašu vrátenú objednávku doporučujeme spolu s tovarom odoslať aj vyplnený formulár na vrátenie tovaru a doklad potvrdzujúci kúpu tovaru (faktúra).

Stiahnutie formulára na vrátenie tovaru e-shopu Perfektné Tapety Stiahnuť
formulár 
na vrátenie
tovaru

 

YmQ4MjN